Ugrás a fő tartalomra
"Németország inkább széntüzelésű erőműveket épít a jövőben, mintsem hogy atomenergiára támaszkodjon a gázellátási bizonytalanságok közepette. A németek 2020-ig teljesen ki akarják iktatni az áramtermelésből az atomenergiát. ... A növekvő környezetszennyezést pedig igen egyszerűen, pluszkvóta vásárlásával "oldják meg" az áramtermelők."

Éljenek a a kibaszott okos és "zölden" gondolkodó németek.

Megjegyzések