Ugrás a fő tartalomra

Itthonlet

Szombaton esett az eso. Persze csak delutan, elotte termeszetesen dog meleg volt.
A dolgok meg haladnak a maguk utjan, igaz kicsit docogosen es lehet, hogy teljesen rossz iranyba.
Tegnap maszkaltam itthon a mezon, sikerult megtalalni a legtobb csalant es szunyogot a Sajoparton. Egy heja meg egy facan probalt ramugrani az ut szeli bokrokbol. Aztan uldogeltem a toparton egy fel orat.
Ma delutan talan pont kerul az egesz vegere, aztan vagy uj fejezet kovetkezik vagy uj kotet.

Megjegyzések

Megjegyzés küldése