Ugrás a fő tartalomra

nomostm�razt�n irgumburgum

Na kicsit összeszedtem magam :)

Tegnap Szeged volt a program. EmilRulez, Kispál, Anima ebben a sorrendben. Rumkóla (4 d kóla 1 d 60% portorico) , sör, sör, rumkóla, busz. Ebben a sorrendben :)

A buszon iszonyú kényelmetlen alvás, többszöri ébredéssel, hogy jéé, nincs lábam :), aztán kiderül, hogy de van, mert jönnek a hangyák.

Kellemes sár volt ám, a cipõm megszûnt kék lenni, a nadrágom meg nadrág lenni. Inkább valami sáros csomó volt a lábamon. Igazi jó dagonya.

Életem új irányt vett megint, ezért köszönet minden ott jelenlevõ ismerõsnek :) Fõleg Zsuzsinak :)

Ma meg szaxofonra ébredés. Jó szomszédok. Amúgy teljes szétesettség

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Virágnak

Köszi a verseket Köszi a mondókát Köszi, hogy enélkül nincsen már valóság Köszi a haragot Köszi az ordítást Köszi, hogy kiabálsz, van benne újdonság Köszi a könnyeket Köszi a görcsöket Köszi az országot, velem jött, enyém lett Köszi a dalokat Köszi a kisprózát Köszi a Hazádat, kicsit szar mivé lett Csináld tovább Amit csinálsz Ha van erőd Ha van tintád Csináld tovább Amit csinálsz Kell valaki Aki még lát Csináld tovább Amit csinálsz Legyen aki Farkast kiált Mert ha már nincs senki sem Hová lesz az életem

A GoodbyeMilano, a Foursquare meg a könyvvadászat

 A foursquare az ördögtől való, ezt mindenki tudja. Elárulja, hogy nem vagyunk otthon, segít a betörőknek és rákot is okoz, meg lehet könyvet nyerni vele. Tegnap jött egy twitt: @amby_hu Könyves játék Foursquare-en http://post.ly/15pLm #cultofless #elado #book #game #játék #könyv. Elsőre úgy gondoltam, hogy mint rendes dolgozó ember, mire végzek a munkával és rálépnék én is a könyvvadász útjára, már rég vége lesz az egész vadászatnak. Aztán szép lassan elkezdtek felkerülni a könyvek a ördög új oldalára és úgy látszott, hogy a közelemben is hamarosan megérkezik egy bújkáló papírköteg. Tényleg így lett és kihasználva, hogy tegnap reggel hajnalban már a munkahelyen termeltem a GDP-t, leléptem fél ötkor. Kb két buszmegálló múlva a kis kék pöttyöm ott pittyegett a gombostű mellett, ott álltam a Király Gyógyfürdő oldalában. Körbejárva az épületet, nem láttam egyetlen bújkáló könyvet sem, úgyhogy megint szemügyre vettem a térképet, ami azt jelezte, hogy valahol van egy belső udvar az ...