Ugrás a fő tartalomra
Nagyrészt döntöttem. Behódolok a pénznek és örömtáncot lejtek amikor kapok fizetést :) Megyek dolgozni, de az egyetemet sem akarom nagyon elhanyagolni, mert el kell végezni. A végén meg majd kiderül, hogy nem is rossz a munka, csak fóbiáim vannak. Nagyon remélem. Egy dolog a baj csak ezzel az egésszel. Vagy annyit dolgozol, hogy van elég pénzed és akkor nincs elég időd olyan helyekre elmenni, ahol megéri elkölteni, vagy nincs elég pénzed és állati sok időd lenne olyan helyekre menni, amik rengeteg pénzbe kerülnek és te nem tud elmenni. Ehelyett micsinálsz ? Ülsz otthon és nincs pénzed vagy egész nap dolgozol és felesleges dolgokra költöd el a pénzed, ahelyett, hogy spórolnál, a megfelelő időben kivennél fél év fizetés nélküli szabadságot és nekiállnál értelmes dolgokra elkölteni azt a rengeteg pénzt, amit előtte gyűjtöttél.

A politikai meg közéleti postok meg el fognak tünni, mert nem való ez az egész dolog az életembe, inkább szórakoztatom magam mással :).

A marsbéli krónikákat meg nem olvasom tovább :)

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Virágnak

Köszi a verseket Köszi a mondókát Köszi, hogy enélkül nincsen már valóság Köszi a haragot Köszi az ordítást Köszi, hogy kiabálsz, van benne újdonság Köszi a könnyeket Köszi a görcsöket Köszi az országot, velem jött, enyém lett Köszi a dalokat Köszi a kisprózát Köszi a Hazádat, kicsit szar mivé lett Csináld tovább Amit csinálsz Ha van erőd Ha van tintád Csináld tovább Amit csinálsz Kell valaki Aki még lát Csináld tovább Amit csinálsz Legyen aki Farkast kiált Mert ha már nincs senki sem Hová lesz az életem

A GoodbyeMilano, a Foursquare meg a könyvvadászat

 A foursquare az ördögtől való, ezt mindenki tudja. Elárulja, hogy nem vagyunk otthon, segít a betörőknek és rákot is okoz, meg lehet könyvet nyerni vele. Tegnap jött egy twitt: @amby_hu Könyves játék Foursquare-en http://post.ly/15pLm #cultofless #elado #book #game #játék #könyv. Elsőre úgy gondoltam, hogy mint rendes dolgozó ember, mire végzek a munkával és rálépnék én is a könyvvadász útjára, már rég vége lesz az egész vadászatnak. Aztán szép lassan elkezdtek felkerülni a könyvek a ördög új oldalára és úgy látszott, hogy a közelemben is hamarosan megérkezik egy bújkáló papírköteg. Tényleg így lett és kihasználva, hogy tegnap reggel hajnalban már a munkahelyen termeltem a GDP-t, leléptem fél ötkor. Kb két buszmegálló múlva a kis kék pöttyöm ott pittyegett a gombostű mellett, ott álltam a Király Gyógyfürdő oldalában. Körbejárva az épületet, nem láttam egyetlen bújkáló könyvet sem, úgyhogy megint szemügyre vettem a térképet, ami azt jelezte, hogy valahol van egy belső udvar az ...