Ugrás a fő tartalomra
Vonz az az ágy. Tisztában vagyok azzal, hogy az ágy iszonyat drága. Abban sem vagyok biztos, hogy "megtérülő" befektetés. Azt is tudom, hogy amikor már megvettem, bánni fogom, hogy ennyi pénzt kiadtam érte. Egyszer úgy igazán szeretnék tét nélkül vásárolni. Megvenni dolgokat anélkül, hogy azon kellene gondolkodnom, vajon nem lett volna jobb, ha másra költöm a pénzem, nem lett volna több értelme várni, másik helyen olcsóbban megvenni, betenni a bankba...

Az is biztos, hogy amikor megláttam az ágyat, tudtam, hogy egyszer lesz egy ilyenem. Valószínűleg több értelme lenne a jövő szempontjából egy rendes normális franciaágyat venni.

Azt is tudom, hogy aki franciaágyat vesz, az nem én vagyok.

Egyszerűen nem tudom folytatni, pedig tudom, hogy mivel kellene, de nem állnak össze a szavak értelmes mondatokká.

Maradnak teljesen a megérzésekre támaszkodás, meg egy kis Norah Jones.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Virágnak

Köszi a verseket Köszi a mondókát Köszi, hogy enélkül nincsen már valóság Köszi a haragot Köszi az ordítást Köszi, hogy kiabálsz, van benne újdonság Köszi a könnyeket Köszi a görcsöket Köszi az országot, velem jött, enyém lett Köszi a dalokat Köszi a kisprózát Köszi a Hazádat, kicsit szar mivé lett Csináld tovább Amit csinálsz Ha van erőd Ha van tintád Csináld tovább Amit csinálsz Kell valaki Aki még lát Csináld tovább Amit csinálsz Legyen aki Farkast kiált Mert ha már nincs senki sem Hová lesz az életem

A GoodbyeMilano, a Foursquare meg a könyvvadászat

 A foursquare az ördögtől való, ezt mindenki tudja. Elárulja, hogy nem vagyunk otthon, segít a betörőknek és rákot is okoz, meg lehet könyvet nyerni vele. Tegnap jött egy twitt: @amby_hu Könyves játék Foursquare-en http://post.ly/15pLm #cultofless #elado #book #game #játék #könyv. Elsőre úgy gondoltam, hogy mint rendes dolgozó ember, mire végzek a munkával és rálépnék én is a könyvvadász útjára, már rég vége lesz az egész vadászatnak. Aztán szép lassan elkezdtek felkerülni a könyvek a ördög új oldalára és úgy látszott, hogy a közelemben is hamarosan megérkezik egy bújkáló papírköteg. Tényleg így lett és kihasználva, hogy tegnap reggel hajnalban már a munkahelyen termeltem a GDP-t, leléptem fél ötkor. Kb két buszmegálló múlva a kis kék pöttyöm ott pittyegett a gombostű mellett, ott álltam a Király Gyógyfürdő oldalában. Körbejárva az épületet, nem láttam egyetlen bújkáló könyvet sem, úgyhogy megint szemügyre vettem a térképet, ami azt jelezte, hogy valahol van egy belső udvar az ...